Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дегустаційний сет для собак середніх та великих порід «Особливий»
Це ідеальний варіант для ознайомлення із нашими раціонами. Кожен дегустаційний сет продається зі знижкою в якості комплімента при знайомстві :)
До складу входить 3 види корму:
1. Сухий корм суперпреміумкласу для собак середніх та великих порід «DOGSTER — поживна яловичина»
2. Сухий корм суперпреміумкласу для собак середніх та великих порід «DOGSTER — вишукана індичка»
3. Сухий корм суперпреміум класу для собак середніх та великих порід «DOGSTER — норвезький лосось»
Ваша економія:
- Набір 3 кг — знижка 49 грн
- Набір 6 кг — знижка 103 грн
- Набір 9 кг — знижка 135 грн
- Набір 12 кг — знижка 180 грн
* Під знижкою мається на увазі різниця вартості при купівлі товарів окремо в порівнянні із вартістю дегустаційних сетів. Знижка вже закладена у ціну товару.
Правила переходу:
Перехід з іншого корму на DOGSTER повинен бути поступовим. У середньому процес переходу триває 5-14 днів, починаючи з незначного додавання нашого корму до звичної їжі (сухий корм, вологий корм, натуралка), закінчуючи повною заміною. Слідкуйте, щоб у улюбленця завжди був доступ до чистої свіжої питної води.
- Улюбленцю потрібен час, щоб звикнути до нового смаку та запаху.
- У період переходу не слід балувати улюбленця ласощами, це може завадити переходу та збільшити його строк, а також спровокувати капризи.
- Невеликі розлади травлення можливі в період переходу, особливо якщо раціони сильно відрізняються по складу. Ситуація повинна нормалізуватись протягом декількох діб.
DOGSTER та KOTOBANDA відповідають європейським стандартам збалансованої їжі для собак та котів
Собаки та коти мають особливі потреби у харчуванні, які залежать від різних факторів: стадія життя, порода, фізичне та психічне здоров'я, умови навколишнього середовища, пора року, рівень активності, тощо. Харчування має забезпечувати правильний баланс поживних речовин. Українські раціони ДОГСТЕР та КОТОБАНДА є поживно повноцінними: містить усі поживні речовини в кількостях і пропорціях, необхідних собаці та коту.
Є 4 ключові групи поживних речовин, крім води:
1. Білки
Білки є будівельними блоками органів, м'язів, кісток, крові, імунної системи, волосся та кігтів. Білки в кормах ДОГСТЕР та КОТОБАНДА знаходяться у інгредієнтах, як тваринного (індичка, яловичина, телятина, лосось, яйця), так і рослинного походження (кукурудза, рис, горох, сочевиця).
Білки складаються з амінокислот. Кожен білок має унікальну комбінацію амінокислот, яка визначає його властивості та функції. Собакам та котам білок необхідний не сам собою, а як джерело амінокислот. Дефіцит амінокислот призводить до порушення гомеостазу та гальмує вироблення найважливіших біологічно активних речовин (наприклад, ферментів, гормонів, імуноглобулінів, тощо).
Важливо, щоб собаки та коти їли потрібну кількість білків і щоб білок легко перетравлювався та засвоювався. На це впливає джерело білка та обробка їжі. У кормах ДОГСТЕР та КОТОБАНДА використовуються високоякісні джерела білка (дегідратоване та свіже м'ясо яловичини, індички, телятини та лосося). Раціони запікаються при температурі не більше 80°C. Тому складові зберігають максимум корисних властивостей, привабливий натуральний смак та аромат завдяки ретельній та ощадливій обробці складових.
Організм собак та котів може самостійно виробляти деякі амінокислоти, це так звані незамінні амінокислоти, які не обов'язково повинні бути присутніми в раціоні. Інші повинні входити до складу корму.
Годування додатковою кількістю білка, що перевищує потребу вашого улюбленця, не принесе жодної користі для його здоров’я.
2. Вуглеводи
Вуглеводи використовуються організмом собак та котів для отримання енергії для діяльності та зберігаються у печінці та м'язах у вигляді глікогену. Енергія необхідна для важливих функцій організму: обмін речовин, робота мозку та нервової системи, тощо. Вуглеводи є концентрованим джерелом енергії та харчових волокон.
Вуглеводи бувають двох типів:
1. Легкозасвоювані вуглеводи (крохмаль та цукор), що забезпечують енергію.
2. Неперетравлювані вуглеводи (клітковина), важливі для якості випорожнень і моторики кишківника. Волокна допомагають в управлінні вагою, вони містять мало калорій і забезпечують відчуття ситості.
Інгредієнти, що забезпечують вуглеводи у раціонах ДОГСТЕР та КОТОБАНДА: овочі, фрукти, трави, ягоди, кукурудза, горох, рис, пшениця, сочевиця. Багато джерел вуглеводів також містять інші поживні речовини, такі як білок, жир або вітаміни.
При подрібненні та приготуванні вуглеводи стають легкозасвоюваними. Генетична зміна, яка відбулась у предків наших сучасних собак, дозволила їм процвітати на дієті, багатій на крохмаль, що було вирішальним кроком у їхньому ранньому одомашнюванні. Також кішки можуть використовувати глюкозу із перетравлення крохмалю у своєму раціоні.
Ключовим винятком є здатність свійських тварин перетравлювати лактозу (молочний цукор), оскільки в них нижчий рівень ферменту лактази, необхідного для розщеплення лактози на окремі цукри.
3. Жири
Жири в кормах для домашніх тварин є джерелом незамінних жирних кислот, які необхідні для вироблення певних гормонів та підтримки клітинних мембран.
Жири є відмінним джерелом енергії, тому що вони забезпечують приблизно в 2,5 рази більше енергії, ніж білки або вуглеводи. Таким чином, жири особливо важливі для активних тварин.
4. Мінерали та вітаміни
Основними або макро-мінералами, необхідними для організму собак та котів, є кальцій, фосфор, калій, натрій, хлорид і магній. Необхідні кількості мікроелементів набагато менші, і вони включають, наприклад, залізо, мідь та селен.
Вітаміни — це поживні речовини, необхідні в дуже малих кількостях, але вони виконують багато функцій в організмі. Собаки та кішки не можуть виробляти всі необхідні їм вітаміни, тому вони повинні поступати до організму з їжею.
Мінерали та вітаміни частково забезпечені інгредієнтами, які доставляють основні поживні речовини білків, вуглеводів та жирів, а інші мінерали та вітаміни додаються доповненим комплексом.
Висновок
Українські корма ДОГСТЕР та КОТОБАНДА у повному обсязі відповідають сучасним європейським стандартам збалансованої їжі.
Наші корма є повноцінним харчуванням, вони забезпечують необхідну кількість поживних речовин у правильних пропорціях, що формує сприятливі умови для здорового та щасливого життя собак та котів.