Наше підприємство має сертифікат відповідності, який виданий державним підприємством «Рівненським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації» — спеціальним органом оцінки відповідності, який є сторонньою незалежною організацією по відношенню до виробника.

 

Цей документ підтверджує, що продукція, що випускається серійно під брендами «DOGSTER» та «KOTOBANDA», система якості, система управління якістю відповідає технічним умовам (ТУ) та встановленим вимогам законодавства України.

Важливо відмітити, що у додатку до сертифіката відповідності зазначений список із 11 найменувань нашої продукції. На жаль, не всі підприємства зазначають у сертифікаті конкретні назви продукції, що дає можливість для маніпуляцій і реалізації непрозорих намірів. Це на їх совісті. Ми чітко вказуємо назву кожного продукту, який пройшов випробування та сертифікацію. У списку додатку вся наша продукція.

 

Нижче результати сертифікаційних випробувань кожного виду нашого корму, які підтверджують відповідність продукції технічним умовам (ТУ).

Продукція брендів «DOGSTER» та «KOTOBANDA» відповідає нормам безпеки харчових продуктів для домашніх тварин — доведено відсутність токсичної чи іншої несприятливої для організму собаки або кота дії кормів при їх споживанні у загальноприйнятих кількостях.