Повернення або обмін товарів для домашніх тварин належної якості не регламентується окремо Законом України "Про захист прав споживача". До зоотоварів застосовні ті ж правила, які поширюються на відповідні групи товарів, призначені для людського використання.

Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів після доставки Вашого замовлення.

Якщо тварині був придбаний якийсь товар, який не підійшов йому за розміром, фасоном, забарвленням або характеристикам, Ви маєте право звернутися в наш інтернет-магазин на протязі 14 (чотирнадцяти) днів, починаючи з наступного дня після доставки замовлення і зажадати на законних правах обміну товару або повернення витраченої суми, якщо немає аналогічного відповідного товару і немає інших альтернатив для обміну. Пересилання товарів в цьому випадку здійснюється за рахунок клієнта.

При цьому, є кілька вимог:

- товарний вигляд і упаковка продукту не були пошкоджені, всі бирки і ярлики на місці;

- товар не був у вживанні: відсутні сліди використання, подряпини, відколи, потертості, шерсть і тд .;

- замовлений Вами товар підлягає поверненню та обміну;

- товар складений в упаковку таким же чином, як і при отриманні;

Для повернення товару через службу доставки "Нова пошта" потрібно застрахувати товар на повну його вартість.

Обмін і повернення товару оформляються за рахунок покупця, а гроші повертаються після перевірки товару і вирахування вартості доставки на карту клієнта (НЕ післяплатою!).

Які товари Ви не зможете повернути/обміняти

- якщо використовувалися нештатні режими або параметри роботи обладнання або його компонентів (частот, напруг і ін.)

- дефекти викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації;

- виникло пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин або комах;

- виріб має виражені механічні і / або електричні пошкодження, отримані в результаті будь-яких дій покупця, або сторонніх осіб;

- обладнання пошкоджено внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових чинників та інших ситуацій, що не залежать від продавця;

- вироби зазнали ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки;

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 року про реалізацію окремих положень закону України "Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню:

- продовольчі товари

- товари медичного призначення: лікарські препарати та прилади для лікування тварин, медичний одяг, попони, бандажі та тп.

- предмети гігієни,

- м'які або надувні іграшки,

- товари для цуценят і кошенят (пелюшки, соски, пляшечки для годування, поїльника і т.д.),

- парфюмерно-косметичні і товари в аерозольній упаковці,

- рушники, покривала, лежаки, будиночки

- зубні щітки, гребінці, гребінці, інструменти для грумінгу

- панчішно-шкарпеткові вироби

Продовольчі товари

До продовольчих товарів відносяться всі товари, які можна застосувати в їжу.

Продукти харчування не можуть бути повернуті або поміняні на інший продукт, якщо вони просто Вас не влаштували як покупця, або Ви передумали брати саме цей продукт після зробленої покупки.

Продовольчі товари можуть бути повернуті або обмінені, якщо Ви виявили в них суттєві недоліки і порушення норм і вимог закону. Наприклад, якщо у продукту виявився минулий термін придатності, якщо на упаковці немає переліку обов'язкових відомостей, які повинні бути вказані на продуктах харчування: маркування, дата виготовлення і термін придатності, склад продукту на мові споживача, калорійність, енергетична цінність, вміст жирів, білків і вуглеводів, відомості про виробника із зазначенням назви, місця і юридичної адреси, відомості про представника, який уповноважений продавати цей продукт, маса і об'єм продукту.

З повним переліком таких товарів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням. Повернути ці товари можна тільки через виявлення браку або невідповідності замовлення.