Давайте знайомитися! 👋

ДОГСТЕР та КОТОБАНДА — це сухі раціони, які виготовлено в Україні з любов'ю та турботою до котів та собак. 

Вже більше трьох років кожним своїм продуктом ми боремось із комплексом меншовартості та доводимо, що українське 🇺🇦 — це якісно, корисно та актуально! 

За цей час наші раціони отримали сотні позитивних відгуків, ми врахували десятки рекомендацій та побажань клієнтів. За 3 роки ми розвили торгові марки, які мають репутацію близьку до ідеальної. 

Раніше невідомі бренди DOGSTER та KOTOBANDA стали улюбленцями українських собак та котів. 

Наше кредо — людиноорієнтованість та улюбленцецентричність! 

Наша мета — робити життя клієнтів комфортним, а життя собак та котів щасливим, щоб їх мордочки посміхались, животики були повні смачної та корисної їжі, а хвости виляли від задоволення. І як нам кажуть вдячні люди — нам це вдається! 😍

 

Віталій Тарутін та Кристина Залівадна

подружжя, засновники інтернет-магазину ZOOBANDA.COM.UA

 

Важлива інформація:

Зверніть увагу, що нам належать тільки два наступних домени: ZOOBANDA.COM.UA та ZOOBANDA.IN.UA. Ми не маємо жодного відношення до сайту ZOOBANDA.COM і не несемо відповідальності за дії його адміністрації. Наш бізнес є сімейним бізнесом подружжя Віталія Тарутіна та Кристини Залівадної. Ми займаємось тільки двома своїми брендами — Котобанда та Догстер. Ніяких інших кормів у нас у продажу немає. Вас обслуговує тільки Віталій або Кристина.