1) Хто виробник корму?

Сухі корми «DOGSTER» та «KOTOBANDA» виготовлено ТОВ «ІНТЕРПЕТФУД» (Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Велика Діївська, буд. 545) згідно з ТУ У із використанням кормових добавок, зареєстрованих в Україні, на замовлення ФОП Тарутін Віталій Олегович (Україна, 07300, Київська обл., місто Вишгород, вул. Набережна, буд. 22, РНОКПП: 3453401714) на зареєстрованих потужностях, що відповідають вимогам законодавства про корми для домашніх тварин та на які отримано експлуатаційний дозвіл відповідно до вимог.

2) Як давно ви на ринку?

Ми працюємо з любов'ю та турботою з 2020 року. За цей час наші раціони отримали сотні позитивних відгуків, ми врахували десятки рекомендацій та побажань клієнтів. За 3 роки ми побудували бренди, які мають репутацію близьку до ідеальної. Раніше невідомі бренди DOGSTER та KOTOBANDA стали улюбленцями українських собак та котів. Наша продукція включає 5 видів корму для собак середніх та великих порід, малих порід та цуценят, а також 4 види корму для котів.

3) Який термін придатності?

6 місяців з дати виробництва, яка вказана на спайці. У складі наших кормів принципово не використовуються штучні консерванти, так як вони шкідливі для печінки та нирок собак та котів, можуть призводити до ембріональних та метаболічних порушень, а також можуть сприяти розвитку ракових захворювань. 

У кормах «DOGSTER» та «KOTOBANDA» для забезпечення строку придатності 6 місяців використовуються вітамін Е (антиоксидант) та розмарин.

4) Яке фасування корму?

Ми фасуємо корм по 1 кг:

  • Так їжа не вивітрюється та протягом тривалого часу буде залишатись свіжою, а також максимально збереже всі поживні речовини.
  • Це зручно. Не треба брати великий мішок та насипати корм у миску. Також таку фасовку зручно брати з собою в дорогу — не треба пересипати кудись або брати розпочатий мішок.

При замовленнях від 30 кг ми можемо зробити спецфасування у мішки по 10 кг. Уточніть таку можливість у менеджера.

5) Яке пакування корму?

Вся наша продукція (крім «‎DOGSTER — ніжна телятина по-українськи») фасується у крафт-пакети із zip-застібкою. Їх переваги:

1. ЗАХИЩЕНІСТЬ. Ці пакети виготовляються з багатошарових полімерних матеріалів: верхній шар пакета виготовлений із крафтового паперу для надання бар’єрних властивостей; проміжний металізований шар захищає корм від попадання прямих сонячних променів; внутрішній шар надає герметичність. Пакети надійно запаяні зверху та захищені від впливу навколишнього середовища.

2. ЗРУЧНІСТЬ. Ми отримали багато запитів від клієнтів, що було б зручно зробити пакети із zip-застібкою для багаторазового відкривання та закривання. Ми обіцяли зробити таке пакування — ми виконали обіцянку. Тепер корм можна не пересипати до контейнеру для його зберігання після відкриття. Зручна zip-застібка надійно закриває пачку.

6) Чи точно ваш корм підійде моєму улюбленцю?

Універсального харчування не буває, тому що кожен улюбленець має унікальні потреби, які залежать від маси факторів: вік, порода, стан психологічного та фізичного здоров'я, умови навколишнього середовища, пора року, смакові переваги і т.д. Ми будемо з вами чесними та заявляємо, що не гарантуємо, що наш корм 100% підійде кожному собаці та коту. 

Чесно кажучи, ми самі втомились від цих маркетингових прийомів. Не поспішайте, почитайте склад наших кормів, зробіть висновки самі. Якщо побажаєте — робіть замовлення. Придбайте 1 кг або дегустаційний сет зі знижкою і нехай ваш улюбленець спробує корм. Наш корм підійшов вашому чотирилапому? Ура! Ми дуже раді. Не підійшов? Можливо варто спробувати інший. У вас є вибір. Тож обирайте!

Чи добре, коли якийсь корм їдять всі підряд? Звісно, ні. Тому що висока привабливість корму пояснюється штучними підсилювачами смаку та ароматизаторами у кормах із массмаркету. Наш корм має натуральний склад, запах та смак. Не їдкий хімічний аромат, як у інших брендів. І тому для того, щоб улюбленець звик до натурального смаку та запаху треба час.

7) Як зберігати корм?

Корм треба зберігати в щільно закритому мішку або контейнері, в сухому місці без потрапляння сонячних променів. У приміщенні повинна бути температура не вище 25 градусів.

8) Які способи доставки?

  • Нова Пошта (доставка у відділення, адресна доставка кур'єром, доставка у поштомат). 

При замовленні на суму від 1000 грн доставка безкоштовна (за наш рахунок).

Відправляємо посилки протягом 1-3 діб.

9) Які способи оплати?

  • Карткою. Ми працюємо по закону та приймаємо кошти на офіційний рахунок ФОП (фізична особа-підприємець).
  • При отриманні. Ви можете сплатити замовлення при отриманні у відділенні, або кур'єру. Як готівкою, так і карткою. Отримувач сплачує комісію Нової пошти за накладений платіж у розмірі 20 грн + 2% від суми переказу.